04 nov 2013
november 4, 2013

Lady Green in het nieuws…

01 Nieuws 0 reacties

Zoals velen van jullie vast al hebben gezien zijn de uitzendingen van de wedstrijden al weer in volle gang op RTL 7. Zaterdag om 18.00 zijn ruime verslagen van de wedstrijden te zien en ook onze dame heeft weer de nodige TV minuten mogen maken. Ook de leden van ons team komen regelmatig voorbij in de uitzendingen.

foto
Daarnaast zijn we het eerste weekend van november afgereisd naar Lexmond om de beker voor onze derde plaats in het Nederlands kampioenschap in ontvangst te nemen. Ook dat was natuurlijk weer een mooi en bijzonder moment voor ons team.

Heeft u de uitzendingen op RTl 7 gemist, maar wilt u ze toch nog terugkijken klik dan snel op onderstaande links:

Uitzending STROE RTL 7

Uitzending MADE RTL 7

Uitzending 4 OUDENHOORN RTL 7

Uitzending 5 EEXT RTL 7

Ook in de werkplaats wordt ondertussen weer hard gewerkt om onze dame weer klaar te maken voor het nieuwe seizoen. We hopen op  een uitnodiging voor de indoorwedstrijd in Ahoy en zijn reeds uitgenodigd om een demo wedstrijd in Fuchtorf Duitsland (27 april 2014). Binnenkort zullen we een update en beelden plaatsen van het winteronderhoud.